Hakkımızda​

Her Türlü Hizmet İçin Buradayız!

Sizi bilgilendirmek
ve problemleri basite indirgemek asıl isteğimiz !​

Tam 12 Yıldır Hizmetinizdeyiz!

Karadenizin gözde ve gelişen şehirlerinden Samsun – Ordu ve tüm ilçelerinde faal durumda hizmet veren tali bayilerimizle birlikle yıllardır siz değerli müşterilerimizin akü gereksinimini kaliteli ve uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde temin etmek için özveriyle çalışmaktayız.

Gelişen ve değişen teknoloji, hayatın her alanında olduğu gibi otomotiv ve yedek parça sektöründe de yapısal, işlevsel olarak güçlü değişimler göstermektedir. Yeni nesil araçlarda hava kirliliğini azaltma, yakıt tasarrufu gibi hedefler üzerine üretilen araçlar ülkemizde de standart haline gelmiştir. Artan nüfus ve araç sayısının çokluğu ile oluşan trafik yoğunluğu, yakıt ücretleri vs. gibi etmenler, alternatif araçlara ( akülü bisiklet, akülü scooter, üç teker mini araçlar) olan ilgi ve talebi arttırmıştır.

Şehir hayatının stresinden uzaklaşmak için artık yaygınlaşan karavanlar, konteyner, prefabrik konutlar, bağ evleri gibi aküye ihtiyaç duyan alanlar oluşturmuştur. Bir çok ev ve iş yerlerinde kullanılmakta olan güneş enerji sistemleri, güvenlik sistemleri aküye olan gereksinimi de hızla arttırmıştır. Bizler bu büyüme ve gelişime paralel olarak kendimizi her geçen gün yenileyerek, hizmet kalitesini ve çeşitliliğini arttırarak sektördeki yerimizi almakta ve çalışmaktayız.

Samsun Akü Dünyası – Petek Akü Market olarak siz değerli müşterilerimize websitemiz aracılığıyla 7/24 yol yardım ve diğer imkanları ekstra ücretler talep etmeden mağaza fiyatlarımızla ulaştırmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

110

Farklı Ürün

12

Yıl Tecürbe

DAHA BASİT ÇÖZÜMLERE Mİ İHTİYACINIZ VAR?​

Scroll to Top